Chloraka na Cyprze

Chloraka to mała wioska turystyczna z atrakcyjnymi plażami, a także atrakcyjnym miejscem do zwiedzania. Ulubiona wioska turystów z Rosji i Wielkiej Brytanii. Kiedyś to była typowo rolnicza wioska, teraz bardzo atrakcyjna wioska turystyczna, z wieloma bardzo luksusowymi willami, a także pięciogwiazdkowym hotelem King Evelthon z romantycznym widokiem na morze i wrakiem statku. To właśnie w Chlorace znajduje się jedna z pięknych plaży Vrexi Beach, St.George Beach, a także piękne wybrzeże ze słynnymi jaskiniami morskimi w pobliżu zatoki St. George, w której znajduje się także przy promenadzie miejska siłownia i magiczne serduszko do robienia zdjęć. To w Chloride znajduje się przy hotelu King Evelthon park wodny a także Splash Waterpark przy hotelu Leonardo Laura Beach. Przy zatoce St.George znajduje się cerkiew grekokatolicka Saint George. Do piaszczystej plaży jest 1 km w kierunku Pafos, zwanej Venus Beach (naprzeciwko Lidla).
Naprzeciw restauracji Melania, droga prowadzi do bardzo atrakcyjnego wybrzeża,zapierającego dech w piersiach, niesamowite miejsce, w którym fale rozbijają się o tutejszy klif, wspaniałe widoki i ścieżka prowadząca wzdłuż wybrzeża.
Chloraka graniczy z małą prehistoryczną wioską Lempa, którą polecamy odwiedzić. Warte zwiedzenia jest również muzeum sztuki różnej Cyprus College Art, w pobliżu której znajduje się Dolina Kwiatowa i romantyczny most Lemba Bridge, a także kościół Agios Stefanos. 1 km w kierunku Pafos znajdziecie Królewskie Grobowce. Do starego miasta Pafos, na wzgórzu prowadzi wiele dróg, jest około 2 km, warto zobaczyć dzielnicę turecką i starożytną część greckiego Pafos. 

U nas zarezerwujesz taniej niż myślisz hotele, apartamenty i wille w Chloraka:

Adonis Beach Villas
Akti Beach Village Resort
Akteon Holiday Village
Apollo Villa
Arcadia Villas
Azia Resort & SPA
Blue Villa
Chloraka Park
Chlorakas Sunset Villa
Clementine Villas
Diamond Villas
Eden apartament
Eleni Holiday Village
Helios Bay
Ikaria Village
King Alexander Villas
King Evelthon Beach
Leonardo Laura Beach & Splash Resort
Louis Paphos Breeze    
Lungomare Villas
Marinea Beach Villas
Melanos Village
Meltemi Villas
Muses Villas
Ocean View Villa
Paradise Kings Club
Paradise Villa
Posidonia Villa
Rena Court
Rosalie Villa
Rododafni Apartamenty
San Andreas
St.George Beach Hotel & Spa Resort
St. George Garden
Vista Villa


 

Chloraka

ChlorakaChlorakaChlorakaChloraka